Den ve vzduchu nabídl to nejlepší za 15 let.

Den ve vzduchu je minulostí. Podívejte se na video od video studia WFB Media

Letiště AK Plasy hostilo 15. ročník dvoudenní letecké show Den ve vzduchu Podle organizátorů dorazilo více než 18 000 diváků. Všichni měli možnost vidět v akci takové mistry létání jako jsou Martin Šonka, Petr Kopfstein nebo například Stephen Stead, pilot legendárního válečného letounu Spitfire.

Návštěvnici si letos opět užili armádní letouny JAS 39 Gripen, ladný kluzák L 13 AC a v neposlední řadě piloty s letadly v barvách Red Bull. Účastníci elitní série Red Bull Air Race Martin Šonka i Petr Kopfstein předvedli precizní, bezchybné sestavy a světoznámá akrobatická letka The Flying Bulls Aerobatics Team svým vystoupením místy brala divákům dech.

„Pevně věříme, že se v Plasích všem návštěvníkům líbilo a strávili zde příjemné chvíle, protože o to celému týmu organizátorů jde především. Chceme, aby tady stále panovala specifická, rodinná atmosféra, ale je nám jasné, že při takovém počtu diváků se nějaké nepříjemnosti určitě najdou. Pokud tedy návštěvníci mají nějaké připomínky nebo náměty co a jak zlepšit do příště, mohou nám napsat mail na info@4pro.cz. Budeme rádi za každý nápad i kritiku,“ říká hlavní organizátor Jiří Pěč.

Reklamy